• usługi stolarskie
  • usługi stolarskie
  • usługi stolarskie

O nas

Do prac stolarskich używamy drewna krajowego i egzotycznego. Układamy parkiety; używamy nowoczesnych maszyn do szlifowania.

Naszymi klientami są : politycy, aktorzy, biznesmeni jak i zwykły p. Kowalski.

W 1999 r. wykonywaliśmy np. prace stolarskie w Rezydencji Ambasadora Korei Południowej w Aninie, współpracowaliśmy wówczas ze znanym biurem projektowym p. Kuryłowicza. Budynek ten został wybrany przez miesięcznik "Architektura" budynkiem roku.

Zapewniamy fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy atrakcyjne promocje! Zapraszamy do współpracy Projektantów! Zapraszamy klientów z Legionowa, Jabłonny, Warszawy Białołęki, Tarchomina i okolic.

więcej
schody strychowe

Schody

Nasza oferta obejmuje wszelkie rodzaje schodów, w stylu zarówno klasycznym jak i nowoczesnym, z drewna krajowego i egzotycznego. Wykonujemy również stopnie barwione.

drzwi wewnętrzne

Drzwi

Wykonujemy drzwi na zamówienie, z drewna litego i klejonego. W ofercie mamy również drzwi z płyty MDF np. proste lub dworkowe w stylu angielskim.

sauna warszawa

Sauny

Sauny wykonywane są z drewna bezsęcznego świerkowego, ławki z jasnego drewna egzotycznego samba. Używamy niezawodnych pieców firmy Harwia.

garderoba meble

Szafy i garderoby

Szafy oraz meble wykonujemy z płyt laminowanych, płyt fornirowanych oraz z litego drewna.

Nasze realizacje

Zakład Stolarski Krzysztof Orłowski. Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja : interent-media.pl

Schody, Meble, Drzwi - Na Wymiar i Zamówienie! - Legionowo, Białołęka, Tarchomin