• usługi stolarskie
  • usługi stolarskie
  • usługi stolarskie

Oferta

Nasz Zakład Stolarski specjalizuje się w wykonywaniu zamówień z drewna litego typu schody blaty drzwi meble altany antresole i inne Współpracujemy z producentami parkietów układamy i cyklinujemy je, robimy renowacje Wykonujemy również sauny oraz meble z płyt laminowanych i fornirowanych (biblioteki, garderoby). Wykonujemy: drzwi na zamówienie i na wymiar, meble na wymiar i na zamówienie, schody drewniane. Zapraszamy klientów z Legionowa, Jabłonny, Warszawy Białołęki, Tarchomina i okolic. Dobre drzwi i meble w dobrej cenie.

więcej
schody strychowe

Schody

Nasza oferta obejmuje wszelkie rodzaje schodów, w stylu zarówno klasycznym jak i nowoczesnym, z drewna krajowego i egzotycznego. Wykonujemy również stopnie barwione.

drzwi wewnętrzne

Drzwi

Wykonujemy drzwi na zamówienie, z drewna litego i klejonego. W ofercie mamy również drzwi z płyty MDF np. proste lub dworkowe w stylu angielskim.

sauna warszawa

Sauny

Sauny wykonywane są z drewna bezsęcznego świerkowego, ławki z jasnego drewna egzotycznego samba. Używamy niezawodnych pieców firmy Harwia.

garderoba meble

Szafy i garderoby

Szafy oraz meble wykonujemy z płyt laminowanych, płyt fornirowanych oraz z litego drewna. Na wymiar i na zamówienie klienta.

Nasze realizacje

Zakład Stolarski Krzysztof Orłowski. Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja : interent-media.pl

Meble - Drzwi - Szafy - Garderoby - Schody - Sauny - Zapraszamy!